
Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM

Hivatalos forrás, Bolt, Kupon, 24h száll., 2–5 év gari
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
22 év tapasztalattal a vevők szolgálatában.
Az Év Webshopja Különdíjasa. Bővítés gyártói garanciával!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Akkumulátor kapacitás | 20000 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 65 W |
| USB csatlakozók száma | 3 db |
| USB Type-C | Van |
| Napelemes | Nem |
| Vezeték nélküli töltés | Nem |
| Kijelző | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 19 056 Ft
További Sandberg termékek: Sandberg Power bank, külső akkumulátor
| Akkumulátor kapacitás | 20000 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 65 W |
| USB csatlakozók száma | 3 db |
| USB Type-C | Van |
| Napelemes | Nem |
| Vezeték nélküli töltés | Nem |
| Kijelző | Nincs |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.