| Akkumulátor kapacitás | 30000 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 20 W |
| USB csatlakozók száma | 3 db |
| USB Type-C | Van |
| Napelemes | Nem |
| Vezeték nélküli töltés | Nem |
| Kijelző | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 29 515 Ft
További Baseus termékek: Baseus Power bank, külső akkumulátor
| Akkumulátor kapacitás | 30000 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 20 W |
| USB csatlakozók száma | 3 db |
| USB Type-C | Van |
| Napelemes | Nem |
| Vezeték nélküli töltés | Nem |
| Kijelző | Nincs |
Méretek | |
| Hosszúság | 155 mm |
| Tömeg | 452 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.