
Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
Minden ami gaming!

OnlinePénztárca kedvezmény & kamatmentes részletfizetés.
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Akkumulátor kapacitás | 24000 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 140 W |
| USB csatlakozók száma | 3 db |
| USB Type-C | Van |
| Napelemes | Nem |
| Vezeték nélküli töltés | Nem |
| Kijelző | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 27 990 Ft
További Anker termékek: Anker Power bank, külső akkumulátor
| Akkumulátor kapacitás | 24000 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 140 W |
| USB csatlakozók száma | 3 db |
| USB Type-C | Van |
| Napelemes | Nem |
| Vezeték nélküli töltés | Nem |
| Kijelző | Van |
Méretek | |
| Hosszúság | 155.7 mm |
| Szélesség | 54.6 mm |
| Vastagság | 49.5 mm |
| Tömeg | 630 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
